Organizatorzy

Narodowy Test Słuchu odbywa się pod patronatem firmy Audio Service oraz z udziałem marki Signia.

Audio Service

To działająca od ponad 30 lat niemiecka firma z Herford, zajmująca się od samego początku wytwarzaniem nowoczesnych aparatów słuchowych. Audio Service działa w ponad 30 krajach na świecie.

Firma Audio Service jako pierwsza wprowadziła w Niemczech dyskretne aparaty wewnątrzuszne, było to w 1977 roku. Od tego momentu jest niekwestionowanym liderem w tej branży. Produkty firmy wykorzystują najnowocześniejsze technologie. Oferta to całe spektrum aparatów – od niemal niewidocznych aparatów CIC (Complete In the Canal), poprzez dyskretne aparaty małżowinowe, aż do aparatów zausznych i wkładek usznych.

Aparaty Audio Service „potrafią” m.in. dzięki technologii Bluetooth przekazywać do aparatu dane audio z telefonu, radia, telewizji itd. Dzięki wyciskowi z ucha osoby niedosłyszącej sporządzany jest prawdziwie indywidualny aparat wewnątrzuszny lub wkładka uszna.

www.audioservice.pl

 

Signia

Signia to nowa marka aparatów słuchowych budowana wspólnie z marką Siemens. Signia opiera się na doświadczeniu i reputacji marki Siemens, a jednocześnie stawia na własną siłę i niezależność. Kluczowe wartości marki to:

  • Przyszłościowe myślenie – Nieustannie wprowadzane innowacje i ulepszenia wymagają pasji, odwagi i – przede wszystkim – przyszłościowego myślenia;
  • Koncentracja na użytkowniku – Wszystko co robimy koncentruje się na pacjentach i skupia na wniesieniu pozytywnego wkładu w ich życie;
  • Nastawienie na jakość – Niezawodność, precyzja i użyteczność na najwyższych poziomach to kluczowe warunki, które spełniają wszystkie nasze produkty.

Aparaty słuchowe Signia w znaczący sposób zmniejszają wysiłek słuchowy osób z niedosłuchem przez cały dzień, wyróżniając dominujący dźwięk mowy w różnych sytuacjach akustycznych. Nowe programy muzyczne zapewniają wszystkim miłośnikom muzyki jakość słuchania wzniesioną na wyższy poziom i zaspokoją wymagania nawet profesjonalnych muzyków.

www.signia-aparatysluchowe.pl